Skup nieruchomości

Przez wiele lat swojego istnienia, nasza agencja zajmująca się skupem wszelakich nieruchomości, całkowicie zapracowała sobie na szczebel, na którym jest obecnie. Jesteśmy jedną z najlepszych firm, które świadczą takie usługi nie tylko na terenie Katowic, ale również na terenie całej Polski. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie wracali w nasze progi kilkakrotnie. Agencja posiada wiele zalet, które każdego dnia przyciągają kolejną rzeszę nowych klientów:

  • Przede wszystkim do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając naszym klientom empatię i całkowite wsparcie
  • Rzetelnie i z dokładnością udzielamy klientom wszelkich informacji, dotyczących sprzedaży ich nieruchomości, wykonujemy to całkowicie za darmo
  • Nasi klienci mogą liczyć na pomoc radców prawnych, a samą umowę podpisują przy notariuszu
  • Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i legalną transakcję, która odbywa się zgodnie z prawem
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, która jest wykonana w sposób uczciwy i zgodny z rynkiem nieruchomości
  • Pieniądze wypłacamy w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy u notariusza. Zależnie od woli klientów może być to forma gotówki do ręki, przelewu lub tymczasowego depozytu u notariusza

Dzięki naszym usługom klienci mogą sprzedać swoje nieruchomości, które mają skomplikowaną lub rudną sytuację prawną. Proszę pamiętać, że dla nas niema sytuacji bez wyjścia i zależy nam na całkowitym wsparciu naszych podopiecznych. Dodatkowo szybka wypłata gotówki gwarantuje Państwu całkowite pokrycie zadłużenia oraz zakup nowej nieruchomości, co jest także nowym startem w lepsze jutro.

Zależy nam na tym, by nasi klienci uzyskali szczegółowe odpowiedzi na każde nurtujące ich pytania, otrzymali uczciwą wycenę nieruchomości, a także czuli się bezpiecznie. Niezależnie od tego czy jest to “zwykła” sprzedaż mieszkania czy też sprzedaż nieruchomości z trudną sytuacją prawną, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie procesu sprzedaży oraz legalne sfinalizowanie transakcji.

 

apartment5

Skup innych nieruchomości

apartment5

Skup różnych nieruchomości

Od wielu lat skupujemy różnego rodzaju nieruchomości, nie tylko domy i mieszkania, ale również apartamenty, lokale użytkowe, działki czy garaże. Wystarczy skontaktować się z naszą agencją zajmująca się skupem nieruchomości w Katowicach i na pozostałym terenie Polski, by uzyskać całkowicie bezpłatną wycenę.

Rynek nieruchomości jest bardzo duży, należy więc korzystać z usług firm, które są uczciwe i bezpieczne. Nasza firma działa na rynku wiele lat, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów i nie mniejszą pozytywnych opinii. Osoby, które korzystały z naszych usług potwierdzają, że jesteśmy rzetelni i doświadczeni a kwota, na którą wyceniamy nieruchomość jest uczciwa i zgodna z rynkiem.

apartment5

Skup nieruchomości - szybka sprzedaż

Gdy postanawiamy sprzedać swoją nieruchomość na własną rękę, musimy liczyć się z tym, że cały proces może potrwać nawet kilkanaście miesięcy. Dodatkowo konieczne jest, aby pamiętać, że jest to nie tylko poświęcony czas, ale również dodatkowe koszty, na przykład za profesjonalne zdjęcia, umieszczenie ogłoszeń na forach sprzedażowych lub jeśli korzystamy z agencji nieruchomości - obowiązuje nas prowizja. Jeśli jednak zależy nam na czasie, uczciwej wycenie i braku ukrytych kosztów to skorzystanie z naszych usług jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem.  Zapewniamy, że finał sprzedaży będzie identyczny, a cena nie będzie zaniżona. Nasi doświadczeni eksperci zadbają o to, by wycena była uczciwa i zgodna z rynkiem nieruchomości. W razie jakichkolwiek wątpliwości są oni również gotowi na udzielenie wyczerpujących odpowiedzi, by rozwiać wątpliwości każdego klienta.

Dodatkowo skupujemy wszelkie nieruchomości na terenie Katowic i całej Polski. Współpracujemy z notariuszami z całego kraju, nie ma więc konieczności przyjazdu do siedziby firmy, a umowę można podpisać w swoim mieście.

Wycenę przeprowadzamy bezpłatnie, dzięki czemu mają Państwo możliwość nie tylko dowiedzieć się, ile jest ona warta obecnie na rynku nieruchomości, ale również unikniecie dodatkowych kosztów wynajmując rzeczoznawcę. Niezależnie od tego czy klienci zdecydują się na sprzedaż swojej nieruchomości, nie ponoszą żadnych kosztów.

apartment5

Podsumowanie

Jesteśmy profesjonalną agencją zajmującą się skupem nieruchomości różnego rodzaju. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, rzetelność, znajomość rynku nieruchomości, uczciwa wycena oraz szybka wypłata gotówki. Dodatkowo oferujemy naszym klientom bezpłatne porady radców prawnych i wizytę u notariusza w celu podpisania umowy. Nie muszą się oni martwić o “ukryte” koszty lub prowizję. Ciężko pracowaliśmy, by znaleźć się na czele firm zajmujących się skupem nieruchomości. Wielu klientów nam zaufało i nigdy się nie zawiodło. Kontakt z nami nic nie kosztuje, warto jest więc zadzwonić i poznać nasza ofertę.