Opinie

Opinie naszych pracowników

apartment5

Skup nieruchomości jest bardzo poważną decyzją, zazwyczaj podejmowaną na długie lata. Zależy nam wiec na tym, aby sprzedać mieszkanie, za odpowiednie pieniądze, a co najważniejsze, by wszystkie formalności były załatwione zgodnie z prawem. Niestety nie zawsze się na tym znamy i brakuje nam w tym temacie doświadczenia. Dlatego też zapada decyzja o wyszukaniu agencji, która nas w tym przedsięwzięciu wspomoże.

Wiele osób decydując się na skorzystanie z usług biura zajmującego się sprzedażą nieruchomości postanawia sprawdzić je na internecie. Pomocne wydawać by się mogły umieszczone na poszczególnych stronach opinie, jakże zadowolonych w większości klientów. Niestety należy pamiętać, że bardzo często nie są one zgodne z prawdą i nie zawsze możemy im ufać. Oczywiście możemy traktować ją jako bazę podczas szukania odpowiedniej firmy zajmującej się skupem nieruchomości, jednak nie należy opierać się wyłącznie na niej. Warto jest więc w razie wątpliwości dokładnie wypytać o wszystkie szczegóły. Na co dokładnie powinniśmy więc zwrócić uwagę?

apartment5

Rynek agencji zajmującej się skupem nieruchomości jest naprawdę bardzo obszerny. Wiele firm walczy ze sobą o każdego klienta przyciągając go brakiem prowizji lub pomocą radców prawnych w razie konieczności. Wiele z nich posiada również kilkuletnie doświadczenie i idealną reputacje, którą rzekomo w ciągu tych lat sami sobie wypracowali. Co powinno nas zaniepokoić? Choćby pozytywne opinie, które się powtarzają. Co zatem to może oznaczać? Że takie opinie zostały najzwyczajniej “kupione”. Osobiście uważamy ten proceder za najzwyczajniejsze oszustwo. Niestety bardzo często zdarza się, że potencjalni klienci nie sprawdzają wiarygodności takich pozytywnych słów i wierzą, że jest to “czysta” prawda. Jeśli chodzi o opinie dotyczące skupu nieruchomości to nie tylko takie działania są przez nas potępiane. Zdarza się również, że konkurencyjne firmy posuwają się do wystawiania swoim rywalom negatywnych opinii. Jak więc odróżnić zwykły fake od prawdziwych wypowiedzi? Skąd mamy wiedzieć, że opinie dotyczące firm skupujących nieruchomości są prawdziwe?

apartment5

Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim uczciwość i na tym zależy nam najbardziej. Jest to dla nas podstawa podczas współpracy. Dlatego też wszystkie opinie, które pojawiają się na naszej stronie internetowej są przez nas dokładnie weryfikowane. Niema możliwości, by pojawiły się one z kont, które najzwyczajniej nie istnieją. Zależy nam jednocześnie na każdej opinii klientów, z którymi współpracowaliśmy, dlatego też robimy wszystko co w naszej mocy, by byli oni maksymalnie zadowoleni nie tylko ze współpracy z nasza agencją, ale również podczas załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Bardzo cenimy sobie uczciwe komentarze dotyczące naszej firmy i tego w jaki sposób Państwa zdaniem przebiegała nasza współpraca. Potrafimy przyjąć wszelką krytykę i zapewniamy, że robimy wszystko, by wykorzystać je w celu rozwoju naszej agencji.

apartment5

Każda pozytywna opinia dotycząca skupu nieruchomości za gotówkę sprawia, że nabieramy siły a dalsze działania i jesteśmy dumni z naszej często jakże ciężkiej pracy. Z przyjemnością czytamy wszystkie pozytywne komentarze, zarówno te krótkie jak i dłuższe i cieszymy się, że w tak trudnych momentach Państwa życia to właśnie my przyczyniliśmy się do lepszego, często nowego startu. Zastanawiając się, jak to możliwe, że posiadamy aż tak wiele pozytywnych opinii dotyczących skupu mieszkań, odpowiedź jest jedna: klientów traktujemy indywidualnie, staramy się im pomóc, wysłuchać i zrozumieć sytuację, w której się znajduje. Jesteśmy po prostu “zwykłymi” ludźmi, dla których empatia i człowieczeństwo jest najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak ciężkiej sytuacji życiowej są nasi klienci i jak trudne decyzje musza podjąć, często w trybie natychmiastowym. Dlatego tak ważne jest dla nas, by przedstawić im najrozsądniejsze i najlepsze rozwiązania w ich sytuacji.

apartment5

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Patrząc na wszystkie pozytywne opinie o skupie mieszkań, które od Państwa dostaliśmy z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jest warto. Często są to skomplikowane sprawy, które wymagają od nas całkowitego zaangażowania i poświęcenia. Wiemy jednak, że nasza ciężka praca ma sens i przynosi oczekiwane efekty. Wielu ludzi zaufało naszej firmie, a szybki skup nieruchomości pozwolił im na zacząć wszystko od początku. Proszę pamiętać, że żadna sprawa nie jest dla nas niemożliwa, zajmujemy się skupem nieruchomości zadłużonych, zdewastowanych, z komornikiem, z kredytem, z lokatorem a nawet udziałów w niej. Zapewniamy swoim klientom profesjonalną opiekę i rady doświadczonych pracowników, którzy znają się na swojej pracy i wiedzą jakie kroki należy podjąć w każdym przypadku, by sfinalizowanie transakcji i szybki skup nieruchomości były możliwe. Zapewniamy nie tylko błyskawiczny finał całej transakcji, ale wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nasza firmą, zapoznacie się z naszą ofertą, skorzystacie z naszych usług i dodacie swoją, własną pozytywną opinię.